Daruj krev zachraň život

04.11.2019

Jan Hamar, předseda organiizace
Jan Hamar, předseda organiizace
Daniel Medek, Místopředsed pro PR
Daniel Medek, Místopředsed pro PR

Před pár týdny jsme se s kolegou shodli na tom, že bychom chtěli být naší společnosti nějak užiteční. Při hledání a probírání různých způsobů jsme se dohodli na dárcovství krve. Pomoci zachránit někomu život se nám jevilo jako nejlepší možné řešení.

Nejprve jsme si zjistili vše potřebné a poté vyřídili důležité doklady u svých praktických lékařů. Den D nastal 4.11.2019. Ráno jsme se vypravili na transfúzní stanici Karlovarské krajské nemocnice v Chebu. Sestřičky každému z nás odebraly krev s tím, že malé množství je určeno k testování případných infekcí. Když je vše v pořádku, krev je připravena k použití.

Když bylo po všem, cítili jsme se všichni báječně. Měli jsme velkou radost, že můžeme pomoci někomu třeba i zachránit život. To je to nejcennější, co máme. Proto žádáme i Vás - DARUJTE KREV, ZACHRÁNÍTE ŽIVOT

Jan Hamar, předseda organizace

Daniel Medek, místopředseda organizace pro PR

Memorandum o spolupráci


Dnes, 3. 1. 2020 jsme podepsali smlouvu, Memorandum o spolupráci s organizací Europe Ambulance Service z.s. , předmětem této smlouvy je poskytování vzájemné pomoci cílově orientované do oblasti působnosti stran za účelem kvalifikovanějšího a efektivnějšího naplňování společných cílů.

Těšíme se na budoucí vzájemnou spolupráci a děkujeme!