Fotogalerie

Předání šeku ve FN Ostrava a FN Brno na dětském onkologickém oddělení

15. února 2022, na toto datum letos připadá ,,Den dětské onkologie.". Jeho cílem je podpořit onkologicky nemocné děti a jejich rodiny. Seznámit veřejnost s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby. Tento den je pro nás velmi důležitý a díky projektu ,,Klíčová dírka", jehož první ročník probíhal v roce 2021, se Komunitnímu centru Chebsko podařilo vybrat krásných 97 779 Kč, určených na podporu onkologicky nemocných dětí.

Právě 15. Února proběhlo předání části peněz, nejprve na dětském onkologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a poté na hematom-onkologickém oddělení Fakultní nemocnice v Brně.

Barometr zdraví

O víkendu 2.10.2021 si mohli lidé ověřit, jak jsou na tom zdravotně.

V obchodním centrum Globus v Jenišově totiž probíhala akce Barometr zdraví.

Návštěvníci si mohli nechat změřit cholesterol, tlak, cukr v krvi, nebo si bezplatně nechávali určit krevní skupinu. Lidé se také mohli registrovat do národního registru dárců kostní dřeně, vyzkoušeli si resuscitaci nebo se podívali na problematiku rakoviny prsu. Na místě také byla zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky. Nechyběla ani lekce a ukázky jógy. Pro odvážnější bylo také k dispozici i zjištění váhy, tuku a svalů v těle.

Pořadatelem akce byla organizace Diakar z.ú., za kterou byla přítomná Ing. Mgr. Edita Šimáčková, Karlovarská krajská nemocnice měla své zastoupení svou tiskovou mluvčí a vedoucí PR Markétou Singerovou a za Komunitní centrum Chebsko z.s. dorazil předseda Jan Hamar.

Všem děkujeme za účast a pomoc při organizaci.

Klíčová dírka

Pomáháme dětem s onkologickým onemocněním


SDH Tři Sekery 28.4.2020

Sbor dobrovolných hasičů ze Tří seker se rozhodli podpořit výzvu Karlovarské krajské nemocnice a naši na nedostatek krve v Karlovarském kraji. Proto se objednali na transfúzní oddělení v Chebu, kde si nechalo 7 členů jednotky odebrat 450ml krve. Všichni jsou prvodárci, za jajich odhodlání jim vezeme malý dáreček 

Odběr krve 27.4.2020

V Karlovarské krajské nemocnici se dne 27.4.2020 konal pravidelný odběr krve. Na samotný odběr dorazil i náš předseda Jan Hamar s půjčeným osobním vozem od Auto Červený Mariánské lázně. Jezdíme po celém Karlovarském kraji, kde také pomáháme s bojem proti koronaviru. 

Fotogalerie 16.4.2020

Rozvoz pitného režimu a vitáminů do Nemocnice Sokolov a Ostrov 


Fotogalerie 6.4.2020

Rozvoz pitného režimu a vitamínů pro Karlovarskou krajskou nemocnici a odběrová centra COVID 19

Fotogalerie 21.3.2020

Rozvot pitného režimu a jídla na hraniční přechod Pomezí nad Ohří a Rozvadov

Fotogalerie 4.3.2020

Autoškola Náhlovský v Chebu, se připojil ke kampani Daruj krev zachraň život. Nechal si udělat potisk na všechny své auta naši kampaň Děkujeme!

Fotogalerie 28.2.2020

Předávání osobního auta Škoda Octavia combi od společnosti AUTO ČERVENÝ