Klíčová dírka

 

KLÍČOVÁ DÍRKA

Pomáháme dětem s onkologickým onemocněním.

Klub kreslířů a humoristů, časopis Tapír, Komunitní centrum Chebsko, Hospic sv. Jiří v Chebu a TV Chebsko jsou u zrodu nového českého muzikálu "Albrecht už se nezlobí" (více o muzikálu ve videu na konci tohoto článku) a součást muzikálu je i pomáhat dětem s onkologickým onemocněním.
Protože KKH a časopis Tapír jsou hlavně přes kreslení, vymysleli jsme "kreslící pomoc" tj. kreslíme na téma:
"Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou"

Video o projektu KLÍČOVÁ DÍRKA

Kreslit budou profesionální výtvarníci včetně našich tapířích kreslířů, oslovíme i známé osobnosti z různých oborů (primáře, sportovce, umělce, politiky...), nedílnou a velice důležitou součástí budou i obrázky od samotných dětí, které se potýkají s touto zákeřnou nemocí a v neposlední řadě se do kreslení zapojí i klienti Hospice Sv. Jiří v Chebu.

Díky těmto kresbám posbíráme potřebné finance, čímž budou umořovány potřeby pro pomoc těmto dětem.

Pokud nám chcete pomoci, nakreslete prosím i vy obrázek.
Oslovte i další, o kterých víte, že by rádi pomohli. Může to být váš řezník, u kterého rádi nakupujete, vaše zubařka, pani recepční z hotelu, kam rádi jezdíte, nebo pošťák, který vám denně nosí poštu... prostě kodokoliv. A vůbec nevadí, že neumí kreslit. I kdyby nakreslili sluníčko nebo srdíčko, každý obrázek se počítá.

Pravidla:
1) Vytiskni si klíčovou dírku. Tady je: Klicova dirka 
2) Nakresli do ní svůj obrázek na téma "Co bych chtěl/a vidět klíčovou dírkou" Může to být humornou formou, ale i vážně. Jak chcete.
3) K obrázku přilož list, kde se nám představíš, ať víme s kým máme tu čest, kdo nám to nakreslil. Napiš své jméno, věk, zaměstnání, město, kde žiješ a pokud jsi prožil něco podobného a je jedno jestli TY přímo, nebo někdo z tvého okolí, tak se nám můžeš svěřit.
4) Obrázek nám pošli na adresu: Klub kreslířů a humoristů, spolek, Kollárova 1129, 363 01 Ostrov
5) Pokud kreslíš elektronicky (do tabletu apod.), tak samozřejmě ani tuto techniku kresby nevylučujeme, ale originály jsou pro nás cennější. Kresbu MUSÍŠ vytisknout, pak prosíme o originál podpis a pošli nám to na naši adresu (viz bod 4).

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.